VIVAX ACP-28COFM82AERI R32, Spoljna jedinica Klime, A++, Bela
Brend:Vivax
Prodavac:Uspon
Ostale ponude za isti proizvod
128.289RSD
Kod prodavca
PC Practic
Kod prodavca
BIG BANG by BC Group
OVERNIGHT
Karakteristike:
• Dužina creva (maks.): 60 m
• Energetska efikasnost grejanja: 4
• Energetska efikasnost hlađenja: 6,8
• Funkcije klime: Hlađenje, Grejanje
• Kapacitet grejanja (maks.): 12,31 BTU/h
• Kapacitet grejanja (min.): 3,37 BTU/h
• Kapacitet grejanja u vatima (nominalni) (hladnija grejna sezona): 10550 W
• Kapacitet grejanja u vatima (nominalni) (prosečna grejna sezona): 8720 W
• Kapacitet grejanja u vatima (nominalni) (toplija grejna sezona): 2050 W
• Kapacitet hlađenja u vatima (maks.): 10020 W
• Kapacitet hlađenja u vatima (min.): 2050 W
• Kapacitet hlađenja u vatima (nominalni): 8210 W
• Koeficijent sezonske efikasnosti (grejanje) (SCOP) (prosečna grejna sezona): 4
• Minimalni broj unutrašnjih jedinica: 4
• Multi-split
• Radna temperatura (hlađenje) (min-maks.): 20 - 50 °C
• Rashladno sredstvo: R410A
• Sezonski koeficijent energetske efikasnosti (za hlađenje) (SEER): 6,8
• Tip: Spoljašnja jedinica klima-uređaja
Menadžment potrošnje
• Godišnja potrošnja energije (grejanje) (prosečna grejna sezona): 2450 kWh
•Godišnja potrošnja energije (hlađenje): 422 kWh
• Klasa energetske efikasnosti (grejanje) (prosečna grejna sezona): A+ po staroj klasifikaciji
• Klasa energetske efikasnosti (hlađenje): A++ po staroj klasifikaciji
• Projektovano opterećenje (grejanje) (prosečna grejna sezona): 7 kW
• Projektovano opterećenje (hlađenje): 8,2 kW
• Ulazna frekvencija naizmenične struje: 50 Hz
• Ulazni napon naizmenične struje: 220 - 240 V