GEMBIRD Punjač za laptop NPA90-190-4740 90W-19V-4.74A 7.4x5.0mm
Brend:Gembird
Prodavac:BIG BANG by BC Group
1.771RSDUšteda: 409 RSD
1.362RSD
Ponuda važi od 14.05.2026. do 14.05.2026.
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
• SNAGA: Sa izlaznom snagom od 90W i naponom od 19V, ovaj punjač obezbeđuje optimalno punjenje i efikasnost za tvoj laptop. Struja od 4.74A garantuje brzo i efikasno punjenje, omogućavajući ti da se brzo vratiš svojim aktivnostima.
• DIMENZIJE PRIKLJUČKA: Specifičan priključak od 7.4x5.0mm osigurava da se punjač savršeno uklapa u tvoj laptop, pružajući sigurno i stabilno povezivanje bez opasnosti od lošeg kontakta ili ispadanja tokom upotrebe.
Tražiš pouzdan punjač za svoj laptop? GEMBIRD NPA90-190-4740 je pravi izbor za tebe. Sa snagom od 90 W i naponom od 19 V, ovaj punjač će brzo i efikasno napuniti tvoj uređaj. Specifičan priključak od 7.4x5.0 mm osigurava čvrsto povezivanje, a kompatibilnost sa mnogim modelima laptopa čini ga izuzetno praktičnim.