Zeus SMART LED TV 55 ZE55UST2 3840x2160/UHD/DVB-T2/frameless/Android 14/GaiaOS 4.0
Brend:Zeus
Prodavac:JAKOV SISTEM
44.564RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
3.186,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(4720 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Žao nam je, proizvod nije na stanju
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Kod prodavca
PC Practic
Kod prodavca
Uspon
BIG BANG by BC Group
Veličina ekrana (dijagonala) 55"
Model: ZE55UST2
Smart : Da (Android 14, GaiaOS 4.0)
Kvalitet panela: A klasa (frameless)
Rezolucija: UHD (3840x2160)
Odnos stranica: 16:9
Ugao gledanja: Levo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178°
Kontrast: ≥1000:1
Broj boja: 16.7 miliona
Osvežavanje ekrana: 60Hz
Vreme odziva: 8ms
Pozadinsko osvetljenje
Tip: DLED
Osvetljenost (cd/m²): 220
Napajanje – ulazni napon: 100–240V~, 50/60Hz
ARC putem HDMI: Da (HDMI1)
Podrška za Dolby: Da
CI+ slot: Da
Bluetooth: Da
WiFi :Da
Analogni TV sistem (ATV) PAL/SECAM BG/DK/I
Digitalni TV sistem (DTV) DVB-T/C/T2/S2
HDMI 2.0 (količina): Da (3 priključka)
RF ulaz: Da
RF (S2): Da
USB 2.0 (količina): Da (2 priključka)
AV ulaz: Da (mini)
Izlaz za slušalice: Da
Digitalni audio izlaz: Koaksijalni
Mrežni ulaz (RJ45): Da
CI slot: Da
OSD meni jezici Engleski (podrazumevano), ruski, francuski, nemački, arapski, srpski, makedonski
Tip zvučnika: Sistem
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Boja okvira: Crna
Materijal prednjeg okvira: Plastika (ABS)
Materijal zadnje strane: Plastika (HIPS)
Materijal postolja: Metal
VESA dimenzije za montažu (ŠxV): 200 x 100 mm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD): 1226.2 x 708.7 x 74 mm
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD):1370 x 812 x 254 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 1370 x 155 x 827 mm