Zeus CPU Kuler Z400 1700/1200/AM4/AM5 TDP 140W
Ostale ponude za isti proizvod
Karakteristike:
Kompatibilnost
• INTEL: LGA1150/LGA115/LGA1155/LGA1156/LGA1200/LGA 17XX
• AMD: FM1/FM2/FM2+/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4
• Veličina proizvoda: 120 x 73 x 153 mm
• Veličina ventilatora: 120 x 120 x 25 mm
• Brzina ventilatora: 1600 ± 200RPM
• Interface: 4 pin
• Napon: 12V DC
• Struja: 0.27A (Max)
• Protok vazduha: 58.29 CFM +/- 10%
• Vazdušni pritisak: 1.08 mm H2O (Max)
• Nivo buke: 37dBA (Max)
• Snaga disipacije toplote: 140W
• Ležaj ventilatora: Hidraulični ležaj
Kompatibilnost
• Interface: 4 pin
• Napon: 12V DC
• Struja: 0.27A (Max)
• Nivo buke: 37dBA (Max)