XWAVE Bežični zvučnik B No.1, Bluetooth v5.3, TWS/60W/120W, Crni
Brend:XWAVE
Prodavac:JAKOV SISTEM
Ostale ponude za isti proizvod
12.489RSD
Kod prodavca
PC Practic
Kod prodavca
Inovio
NT Company
Dot Market
Karakteristike:
• Funkcije: Bluetooth, USB i AUX priključci
• Bluetooth: V5.3 + EDR
• Veličina drajvera: 2x8cm
• Snaga: 60W/4Ω (2x30W)
• PMPO snaga: 120W
• Frekvencijski odziv: 60Hz - 20Khz
• Radna udaljenost: do 10m
• SNR: ≥90db
• Baterija: 7000mAh Li-ion
Vreme reprodukcije:
• 3h pri maksimalnoj snazi
• 6.5h pri 50% izlazne snage sa isključenim RGB svetlom
• Punjenje: DC5V / 2A