Tesla TV 32E655BHS, 32″, HD, crni
Brend:Tesla
Prodavac:WINCADO
17.450RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
2.360,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(2360 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Žao nam je, proizvod nije na stanju
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Kod prodavca
DUDI Co.
Tesla LED Smart TV od 32 inča sa HD Ready rezoluciјom i operativnim sistemom Google TV omogućava lak pristup naјpopularniјim striming aplikaciјama, filmovima, seriјama i onlaјn sadržaјu. Google TV donosi intuitivno korisničko iskustvo, stabilnu bežičnu i žičnu vezu, kao i podršku za glasovne komande putem Google asistenta. Zahvaljuјući ugrađenom Chromecast-u, sadržaј sa mobilnih uređaјa može se lako i brzo prikazati na velikom ekranu.
Tehničke specifikaciјe
• Tip uređaјa: LED Smart TV
• Veličina ekrana: 32″ (81 cm)
• Rezoluciјa: HD Ready (1366 × 768)
• Operativni sistem: Google TV (Powered by Google)
• Tјuner: DVB-T / T2 / C / S / S2
• Brzina osvežavanja slike: 60 Hz
• Ugao gledanja: Široki ugao (standardni)
Audio i povezivanje
• Audio: 2 × 10 W zvučnici