SAMSUNG Monitor 34" LS34C500GAUXEN
47.220RSDUšteda: 10.898 RSD
36.323RSD
Ponuda važi od 14.05.2026. do 14.05.2026.
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
3.186,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(4720 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Specifikacije:
• Zakrivljenost ekrana: Nema
• Razmera: 21:9
• Osvetljenje (tipično): 300 cd/㎡
• Statični odnos kontrasta: 3000:1
• Rezolucija: 3,440 x 1,440
• Vreme odziva (ms): 5(GTG)
Ekran
• Veličina ekrana (Class): 34
• Ravan / Zakrivljen: Ravan
• Veličina aktivnog ekrana (HxV) (mm): 797.22 (H) * 333.72 (V)
• Zakrivljenost ekrana: Nema
• Razmera: 21:9
• Tip panela:VA
• Osvetljenje (min.): 250 cd/㎡
• HDR (Visoki dinamički opseg): HDR10
• Rezolucija: 3,440 x 1,440
• Vreme odziva (ms): 5(GTG)
• Ugao gledanja (H/V): 178°/178°
• Podrška za boju: Max 16.7M
• Raspon boja (NTSC 1976): 0.72
• Broj slika: Max 100Hz
Opšte karakteristike
• Eco Saving Plus: Da
• Režim Eye Saver: Da
• Flicker Free: Da
• Slika u slici: Da
• Picture-By-Picture (slika pored slike): Da
• Režim za igre: Da
• Veličina slike: Da
• Sertifikat za Windows: Windows 10
• FreeSync tehnologija: Da
• Off Timer Plus: Da
• Prilagodljiva slika: Da
Interfejs
• Port za displej: 1 EA
• Verzija priključka za ekran: 1.2
• HDMI: 2 E2
• HDMI verzija: 2.0x2
• HDCP Version (HDMI): 2.2
• Slušalice: Da
Uslovi rada
• Temperatura: 10~40 ℃
• Vlažnost: 10~80, bez kondenzacije
Dizajn
• Tip postolja: Jednostavno
• Naginjanje: -2.0° (±2.0°) ~ +22.0° (±2.0°)
• Zidni nosač: 100 x 100
Eko
• Klasa energetske efikasnosti: G
• Reciklirana plastika: 0.03 %
Struja
• Napajanje: AC 100~240V
• Potrošnja električne energije (Typ): 32 W
• Potrošnja energije (DPMS): 0.50 W
• Potrošnja struje (Off režim): 0.30 W
• Potrošnja energije (godišnje): 47 kWh/year
• Tip: Spoljni adapter
Dimenzije
• Dimenzije prijemnika sa postoljem (ŠxVxD): 815.3 x 457.7 x 221.3 mm
• Dimenzije prijemnika bez postolja (ŠxVxD): 815.3 x 359.8 x 36.4 mm
• Dimenzije sa ambalažom (Š x V x D): 944 x 150 x 434 mm
Težina
• Težina kompleta sa postoljem: 4.9 kg
• Težina kompleta bez postolja: 4.2 kg
• Težina sa ambalažom: 6.8 kg
Pribor
• Dužina kabla za napajanje: 1.5 m
• HDMI kabl: Da
• Instaliran CD: Da
Ekran
• Veličina ekrana (Class): 34
• Ravan / Zakrivljen: Ravan
• Tip panela:VA
• Osvetljenje (min.): 250 cd/㎡
• Podrška za boju: Max 16.7M
• Broj slika: Max 100Hz
Opšte karakteristike
• Eco Saving Plus: Da
• Režim Eye Saver: Da
• Flicker Free: Da
• Slika u slici: Da
• Režim za igre: Da
• Veličina slike: Da
• FreeSync tehnologija: Da
• Off Timer Plus: Da
• Prilagodljiva slika: Da
Interfejs
• Port za displej: 1 EA
• HDMI: 2 E2
• HDMI verzija: 2.0x2
• HDCP Version (HDMI): 2.2
• Slušalice: Da
Uslovi rada
• Temperatura: 10~40 ℃
Dizajn
• Tip postolja: Jednostavno
• Zidni nosač: 100 x 100
Eko
• Reciklirana plastika: 0.03 %
Struja
• Napajanje: AC 100~240V
• Tip: Spoljni adapter
Dimenzije