RAIDMAX Napajanje 700W Vortex RX-700AC-V 80PLUS BRONZE
Brend:Raidmax
Prodavac:PC Practic
7.785RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
1.770,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(1180 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Kod prodavca
OVERNIGHT
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: 12V Snaga: 500 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Bronze Efikasnost: 85% Vrsta kablova: Fiksni Sistemi zaštite: OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), UVP (Under Voltage Protection) + 12V naponske grane - 1: 52A Maksimalna kombinovana snaga: 700W Ostale naponske grane - +5V: 20A +3.3V: 20A Maksimalna kombinovana snaga: 100W Fiksni priključci - ATX 24pin: 24(20+4)pin ATX 8pin (EPS 12V): 1(4+4)pin PCI Express 8pin: 2x 8(6+2)pin SATA: 5 Molex 4pin: 4 Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 120mm x 120mm Dodatne funkcije: Tih ventilator Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 150mm x 140mm x 86mm Stanje: Nekorišćeno
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
RAIDMAX Napajanje 700W Vortex RX-700AC-V 80PLUS BRONZE | Online prodaja | Ananas