Philips Televizor The One 75PUS9010/12, 75", QLED, 4K UHD, 144 Hz, Smart, TitanOS, Crni
Brend:Philips
Prodavac:Spark
129.990RSDUšteda: 40.000 RSD
89.990RSD
Ponuda važi od 13.05.2026. do 31.05.2026.
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
9.794,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(17700 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ambilight funkcije:
  • Ambilight sa 3 strane
  • Ambilight FTI animacija
  • Ambilight muzika
  • AmbiSleep
  • Režim za igre
  • Režim Lounge Light
  • Sunrise alarm
  • Prilagođava se boji zida
  • Ambilight verzija: 3-strana
Slika / prikaz:
  • Dijagonala ekrana: 75 inča / 189 cm
  • Tip ekrana: 4K Ultra HD QLED
  • Rezolucija: 3840 x 2160
  • Brzina osvežavanja: 144 Hz
  • Procesor slike: P5 procesor za obradu slike
Poboljšane karakteristike slike:
  • Calman automatska i ručna kalibracija
  • Crystal Clear
  • Dolby Vision
  • ECO režim
  • Kompatibilnost sa HDR10+
  • Ultra Resolution
  • Ugrađeni MEMC/FRC
  • Micro Dimming Pro
  • Režimi prikaza: igra, film, kućni bioskop, monitor, lično
Ulazne rezolucije i frekvencije:
  • 576p – 50 Hz
  • 640x480 – 60 Hz
  • 720p – 50/60 Hz
  • 1080p – 24/25/30/50/60/100/120/144 Hz
  • 1440p – 60/120/144 Hz
Tjuner / prijem / prenos:
  • Digitalni tjuner: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Teletekst: 1000 stranica
  • Oznaka jačine signala: da
  • HEVC podrška: da
Smart TV:
  • Operativni sistem: Titan OS
  • Memorija (fleš): 8 GB
Podržane aplikacije:
  • Netflix
  • Amazon Prime Video
  • Disney+
  • HBO
  • YouTube
  • NFT aplikacija
Smart funkcije:
  • Interaktivna televizija: HbbTV
  • Ugrađena Amazon Alexa
  • Podrška za Google Home
  • Daljinski upravljač sa mikrofonom
  • Podrška za Apple Home
  • MATTER i Control4 kompatibilnost
  • Gamebar 2.0
  • TTS podrška (tekst u govor)
Zvuk:
  • Audio sistem: 2.1 kanala
  • Ukupna snaga: 50 W (2x10 W + 30 W niskotonac)
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital
  • DTS:X
  • DTS Play-Fi
  • Dolby Atmos Virtualizer
  • Dolby Media Intelligence
  • IntelliSound
  • Bass Enhancement
  • Pojačavanje vokala
  • Noćni režim
  • Izjednačivač
  • Slušni profili
  • Kalibracija zvuka po prostoriji
  • Dolby Atmos za slušalice
  • Zvučnik: Bass Reflex zvučnik punog opsega
  • Vufer: Trostruki prstenasti balansirani Quad PR
Povezivanje:
HDMI:
  • 4 HDMI porta
  • HDCP 2.3: da, na svim portovima
  • HDMI ARC: da (na HDMI 2)
  • HDMI eARC: da (na HDMI 2)
  • HDMI 2.1 funkcije: VRR, ALLM, Dolby Vision, HDR10+, HLG
Ostalo:
  • 2 USB porta
  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual-band
  • Apple AirPlay podrška
  • EasyLink (HDMI-CEC):
    • Jedan pritisak za pokretanje
    • Prosleđivanje komandi daljinskog
    • Kontrola sistema i zvuka
    • Režim mirovanja sistema
Energetske karakteristike:
  • EPREL broj: 2232882
  • Energetska klasa (SDR): E (90 kWh/1000h)
  • Energetska klasa (HDR): G (231 kWh/1000h)
  • Potrošnja u pripravnosti: manje od 0,3 W
  • Umreženi režim pripravnosti: 2,0 W
  • Funkcije za uštedu energije:
    • Automatsko isključivanje
    • ECO režim
    • Svetlosni senzor
    • Isključivanje ekrana
Napajanje:
  • Ulaz: AC 100–240 V, 50/60 Hz
Uključena dodatna oprema:
  • Daljinski upravljač
  • 2x AAA baterije
  • Kabl za napajanje
  • Stalak za sto
  • Brzi vodič za korisnike
  • Pravna i bezbednosna dokumentacija
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
Philips Televizor The One 75PUS9010/12, 75", QLED, 4K UHD, 144 Hz, Smart, TitanOS, Crni | Online prodaja | Ananas