Philips 65PUS7810/12 "65" UHD Smart QLED televizor
Brend:Philips
Prodavac:Spark
64.990RSDUšteda: 10.000 RSD
54.990RSD
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ekran i slika
  • Dijagonala: 65" / 164 cm
  • Tip panela: 4K Ultra HD QLED
  • Rezolucija: 3840 × 2160
  • Osvežavanje panela: 60 Hz
  • Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
  • HDR podrška: HDR10, HDR10+, HLG
  • Quantum Dot tehnologija
  • Micro Dimming
  • Ultra Resolution
  • Crystal Clear
  • Režimi slike: Game, Movie, Home Cinema, ECO, Monitor, Personal
Gaming
  • HDMI VRR
  • ALLM
  • Game Bar 2.0
  • HDMI 2.1 funkcije
  • eARC podrška
  • 4K pri 60 Hz
  • 1440p pri 60 Hz
Smart TV
  • Operativni sistem: TITAN OS
  • 8 GB interne memorije
  • Netflix , YouTube, Disney+ , HBO, Amazon Prime Video, HbbTV
  • Alexa i Google Assistant podrška
Zvuk
  • 2.0 audio sistem
  • 20 W RMS
  • 2 × 10 W zvučnici
  • Dolby Atmos
  • DTS:X
  • Dolby Digital
  • Bass Enhancement
  • Vocal Boost
  • Night Mode
  • Equalizer
Konekcije
  • 3 × HDMI
  • 2 × USB
  • HDMI ARC
  • HDMI eARC
  • HDCP 2.3
  • Wi-Fi 802.11ac
  • Bluetooth 5.2
TV prijemnici
  • DVB-T
  • DVB-T2
  • DVB-T2-HD
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-S2
  • HEVC podrška
Dimenzije i montaža
  • VESA: 400 × 300 mm
  • Bez postolja: 1446 × 838 × 91 mm
  • Sa postoljem: 1446 × 857 × 300 mm
  • Težina bez postolja: 14.27 kg
  • Težina sa postoljem: 14.73 kg
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
Philips 65PUS7810/12 "65" UHD Smart QLED televizor | Online prodaja | Ananas