Philips 34M2C8600/00 Gaming monitor 34" 3440x1440, 175Hz, 0.03ms, 2xHDMI, DP, USB-C, Sivi
Brend:Philips
Prodavac:Spark
139.999RSDUšteda: 24.800 RSD
115.199RSD
Ponuda važi od 11.05.2026. do 24.05.2026.
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
9.794,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(17700 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Izabran maksimalan broj proizvoda
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
• Osvežavanje od 175 Hz i podrška za Adaptive Sync (AMD FreeSync Premium Pro) garantuje fluidan prikaz bez trzanja i seckanja, eliminišući ghosting
• Ugrađeni zvučnici (5W x 2, DTS) i KVM switch olakšavaju korišćenje više uređaja istovremeno
• Podesivo postolje po visini (150mm) i VESA podrška za montažu na zid omogućavaju prilagođavanje radnog prostora individualnim potrebama
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
Philips 34M2C8600/00 Gaming monitor 34" 3440x1440, 175Hz, 0.03ms, 2xHDMI, DP, USB-C, Sivi | Online prodaja | Ananas