NEXSAS Pumpa 1KW GP-1000DS
Brend:NEXSAS
Prodavac:Tri O
  • Radni napon: 230 V ~ 50 Hz
  • Ulazna snaga: 1000W
  • Maksimalni protok: 3500 l/h
  • Maksimalna visina vodenog stuba: 44m
  • Maksimalna dubina povlačenja: 8m
  • Dimenzija: 35.5x21.5x25.5
  • Težina: 7.7kg
  • Maksimalna temperatura vode: 35° C
  • Maksimalni radni pritisak: 6 bari
  • Zapremina posude: 20l
  • Prečnik usisa i ulaza: 32mm