LG Gaming monitor 24G411A-B 24"/IPS/1920x1080/144Hz/5ms GTG/HDMI,DP/G-sync/VESA/crna
12.694RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
2.360,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(2360 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Specifikacije:
• LG 24G411A-B 23.8"/IPS/1920x1080/144Hz/5ms G-Sync
• Kompaktan 24" IPS monitor sa Full HD rezolucijom i brzim osvežavanjem od 144Hz, idealan za gaming i multimediju. Podržava Nvidia G-Sync i VESA montažu.
• Specifikacija:
• Dijagonala ekrana: 23.8"
• Rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD)
• Tip panela: IPS
• Frekvencija osvežavanja: 144Hz
• Odziv: 5ms GTG
• Statistički kontrast: 1500:1
• Adaptive Sync: Nvidia G-Sync
• HDMI: 1, DisplayPort: 1
• Zvučnici: Ne
• Pivot/Swivel/Height adjust: Ne
• VESA montaža: Da
• Boja: Crna
• Zakrivljen ekran: Ne
• Audio out: Da
• Specifikacija:
• Dijagonala ekrana: 23.8"
• Tip panela: IPS