LC POWER Kuler za procesor Cosmo LC-CC-120-RGB crni
Brend:LC-Power
Prodavac:Uspon
Ostale ponude za isti proizvod
2.790RSD
Kod prodavca
WINCADO
Kod prodavca
BIG BANG by BC Group
PC Practic
OVERNIGHT
Specifikacije:
• Tip hlađenja: Vazdušno hlađenje
Podržana podnožja procesora
• Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011/2011-3/2066
• AMD FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4
• Hladnjak: Aluminijum
• Odvod toplote: Četiri bakarne cevi
• Ventilator: 120 x 120 x 25 mm
• Broj obrtaja: 800-1800 rpm (+/- 10%)
• Protok vazduha: 58 CFM
• Voltaža: 12V DC
• Konektor: 4 pin (PWM thermocontrol), 4 pin RGB
• Dimenzije: 152 x 125 x 75 mm