KZUBR Električni vazdušni kompresor KAC-15L-1350W
Brend:Kzubr
Prodavac:OVERNIGHT
Ostale ponude za isti proizvod
16.367RSD
Kod prodavca
BIG BANG by BC Group
Kod prodavca
Dot Market
Uspon
WINCADO
Karakteristike:
• Napon: 220V~230V
• Frekvencija: 50/60Hz
• Ulazna snaga: 1350W