KZUBR Aparat za pranje pod visokim pritiskom KHPW-1800, 1800W
Brend:Kzubr
Prodavac:Uspon
• Napon: 220~230 V
• Frekvencija: 50/60 Hz
• Maksimalni pritisak: 110 bar
• Radni pritisak: 75 bar
• Protok: 5.0 l/min
• Tip motora: Carbon brush, aluminijumska žica
• Snaga motora: 1800 W
• Neto/bruto težina: 16.6 / 17.5 kg
• Dimenzije kartonske kutije: 58 x 42 x 44.5 cm
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
KZUBR Aparat za pranje pod visokim pritiskom KHPW-1800, 1800W | Online prodaja | Ananas