HISENSE 86MR6DE-E Interaktivni ekran 86''
Brend:Hisense
Prodavac:Inovio
487.299RSDUšteda: 26.000 RSD
461.299RSD
Ponuda važi od 14.05.2026. do 17.05.2026.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
423.991RSD
Kod prodavca
Dot Market
Kod prodavca
PC Practic
Frog RS
Karakteristike:
• Tip: Education Interactive Flat Panel
• Veličina ekrana: 86 inča
• Rezolucija: 3840 x 2160
• Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
• Touchscreen: IR Multi-touch do 20 tačaka dodira
• Nativni contrast: 4000:1
• Osvetljenje: 350 nita
• Odziv: 8ms
• Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
• Vertikalno osvežavanje: 60Hz
• Paleta boja: 1.07 milijardi boja
• Anti-glare
• 10-bit color
• 72% NTSC color gamut
• Senzor ambijetalnog osvetljenja
• HDMI priključci: 3x HDMI 2.0 In, 1x HDMI Out
• USB priključci: 1x USB tip C, 3x USB 3.0
• Audio izlaz: 3.5mm, S/PDIF optički
• Audio ulaz: 3.5mm
• Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in, RJ-45, 1x RS-232 out
• Zvučnici: Ugrađeni
• Snaga zvučnika: 2x 15W + 20W subwoofer
• Tehnologije: Dolby Atmos
• Operativni sistem: Android 13
• Montiranje na zid: VESA 1000x600mm