HISENSE 65MR6DE-E Interaktivni ekran 65''
Brend:Hisense
Prodavac:Inovio
302.299RSDUšteda: 16.100 RSD
286.199RSD
Ponuda važi od 14.05.2026. do 17.05.2026.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
263.277RSD
Kod prodavca
Dot Market
Kod prodavca
PC Practic
JAKOV SISTEM
Frog RS
Karakteristike:
• Dijagonala ekrana: 165,1 cm (65")
• Ekrani na dodir
• Osvetljenost ekrana: 350 cd/m²
• Broj boja koje se mogu prikazati na monitoru: 1.07 milijardi boja
• Rezolucije ekrana: 3840x2160 piksela
• Nereflektujući ekran
• Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
• Pozadinsko LED svetlo
• Tip pozadinskog LED osvetljenja: Direct-LED
• Odnos kontrasta (tipski): 1200:1
• Vreme odziva: 8 ms
• Maksimalna učestalost osvežavanja: 60 Hz
• Tehnologija ekrana osetljivog na dodir: Više dodirnih tačaka
• Tip ekrana osetljivog na dodir: InfraCrveno
• Broj istovremenih tačaka dodira: 20
• Veličina dodirnog objekta (min): 2 mm
• Ugao gledanja, horizontalno: 178°
• Ugao gledanja, vertikalno: 178°
• Opseg boja: 72%
• Preciznost dodira: 1 mm
• Operativni sistem: Android 13
• Ugrađen procesor
• Ugrađeni zvučnici
• Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Bluetooth verzija: 5.1
• NFC
• Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip A: 3
• Broj HDMI portova: 3
• Broj portova za USB Tip-C: 1
• HDMI verzija: 2.0
• Broj izlaznih HDMI portova: 1
• USB napajanje
• USB električno snabdevanje do: 65 W
• Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova: 2
• Audio ulaz
• Audio izlaz
• S/PDIF izlazni port
• RS-232 port: 1
• VESA montaža
• VESA standard za montažu interfejsa: 600x400 mm
• Potrošnja energije (maksimalno): 240 W
• Potrošnja energije (standbz): 0.5 W
• Ulazni napon naizmenične struje: 100 - 240 V
• Ulazna frekvencija naizmenične struje: 50 - 60 Hz