Haeger Sokovnik JE-600.002B Centrifugalni, 600W Crno, Saten čelik
Brend:Haeger
Prodavac:Spark
7.099RSDUšteda: 1.100 RSD
5.999RSD
Ponuda važi od 01.05.2026. do 31.05.2026.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
6.268RSD
Kod prodavca
BIG BANG by BC Group
Kod prodavca
PC Practic
Karakteristike:
• Snaga: 600 W
Zapremina posude:
• Posuda za sok: 450 ml
• Posuda za pulpu: 1300 ml
• Broj brzina: 2
Funkcije i karakteristike:
• Sistem protiv kapanja
• Kućište od nerđajućeg čelika
• Povezana pedala
• Stabilna baza
• Lako rastavljanje
• Delovi pogodni za pranje u mašini za sudove (osim motornog dela)
• Napajanje: AC 230 V / 50 Hz