Gembird Putni adapter TPA-2A3C70-01-W Gembird Univerzalni 70W
Brend:Gembird
Prodavac:OVERNIGHT
4.048RSD
Izabran maksimalan broj proizvoda
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Univerzalni putni adapter pogodan za upotrebu u preko 200 zemalja Lagan i jednostavan za upotrebu — idealan za putovanja Moćni integrisani USB portovi za brzo punjenje laptopa i pametnih telefona Podržava rad jednom rukom Adapter sa ukupno 5 USB portova za punjenje Univerzalna AC utičnica kompatibilna sa većinom svetskih tipova utikača GaN tehnologija: kompaktan dizajn, niža temperatura, veća efikasnost Bočni Type‑C port podržava 70 W PD punjenje Prednji USB‑A i USB‑C portovi podržavaju 12 W Uključen set od US / UK / EU / AU adaptera — radi u preko 200 zemalja AC utičnica sa zaštitnim roletnama za decu Zaštita osiguračem 10 A (BS1362), uključen rezervni osigurač Karakteristike: • Ulaz: 100–250 V~, 50/60 Hz, 1.8 A • Napon: 100–250 V~, 10 A (maks. 2500 W) • Tip utikača: Velika Britanija / Evropa / SAD / Australija USB izlazi • Izlaz C1 (70 W PD): • 5.0 V = 3.0 A • 9.0 V = 3.0 A • 12.0 V = 3.0 A • 15.0 V = 3.0 A • 20.0 V = 3.5 A (maks. 70 W) • Izlaz C2 / C3: 5.0 V = 3.0 A (maks. 15 W) • Izlaz A1 / A2: 5.0 V = 2.4 A (maks. 12 W) Kombinovani izlazi: • A1 + A2: 5.0 V = 3.0 A (maks. 15 W) • C1 + C2: 5.0 V = 3.0 A (maks. 15 W) • (A1/A2 + C2/C3) + C1 = 5.0 V = 3.0 A (15 W) + 5 V = 2.4 A, 9 V = 3 A, 12 V = 3 A, 15 V = 3 A, 20 V = 2.25 A (45 W) Efikasnost i potrošnja • Potrošnja u stanju pripravnosti: 0.1 W • Efikasnost pri 25% opterećenja: >88.19% • Efikasnost pri 100% opterećenja: >91.13% • Prosečna efikasnost u aktivnom radu: >89.66%
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
Gembird Putni adapter TPA-2A3C70-01-W Gembird Univerzalni 70W | Online prodaja | Ananas