Gembird Mrežni kabl PP6A-LSZHCU-10M, SFTP, CAT.6A, Bakarni, LSZH, 10m
Brend:Gembird
Prodavac:OVERNIGHT
749RSD
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
629RSD
Kod prodavca
Spark
1.390RSD
Kod prodavca
BIG BANG by BC Group
Karakteristike:
• Savršena veza sa dvostrukom zaštitom
• Oklop sa niskim nivoom dima bez halogena (LSZH)
• Pozlaćeni kontakti
• Patch kabl sa folijom i pletenicom, CAT 6A
• Molded strain reliefs
• Kategorija: 6A
• Tip: SSTP (dvostruko zaštićen)
• Frekvencijski opseg: max. 500 MHz
• Usklađenost sa ANSI/TIA/EIA-568B standardima
• Provodnik: AVG 27 (žica 7x0,135 mm), CU
• Izolacija: FM-PE 1,0 mm
• Zaštita: AL folija + pletenica (16 x 4/0,12 mm)
• LDPE punilo i poliesterska traka
• Materijal jakne: LSZH
• Spoljni prečnik: 6,2 mm