FOX Televizor 55WOS626D, 55" UHD, Smart, WebOS, Crni
Brend:FOX
Prodavac:PLANETA SPORT
43.000RSDUšteda: 10.000 RSD
33.000RSD
Ponuda važi od 13.05.2026. do 13.05.2026.
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Karakteristike:
• Dijagonala ekrana: 55" / 140 cm
• Tehnologija ekrana: TFT sa aktivnom matricom
• Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
• Rezolucija: UHD 4K (3840 × 2160)
• Operativni sistem: webOS WEE3.0 (SMART TV)
• Procesor: ARM Quad-C73
• Memorija: 8 GB (RAM 1.5 GB)
• Tjuner: ATV / DTV - C, T, T2, S, S2
• Podržani formati: H.265
Prikaz i kvalitet slike:
• Dinamički kontrast: Ultra kontrast
• Osvetljenost: 280 cd/m²
• Vreme odziva: 8 ms
• Pokretna rezolucija: 1000 RMR
• Ugao gledanja: 178°
• HDR podrška: HDR10 / HLG
Pametne funkcije:
• Deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
• Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
• Podrška za bežičnu tastaturu i miša
• Glasovne komande i ThinQ AI
• PVR funkcija (snimanje sadržaja)
• Multijezični meni (uključuje srpski)
Zvuk:
• Snaga zvučnika: 2 × 10 W
• Audio tehnologije: Dolby Audio, Ultra Surround
Mreža i povezivanje:
• WiFi: 2.4 GHz / 5 GHz (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
• LAN priključak: RJ45
• Bluetooth: Da
• CI+ podrška: Da
• HbbTV 2.0: Da
Aplikacije:
• Netflix
• YouTube
• Prime Video
• AirPlay
Priključci:
• AV-IN (L, R)
• HDMI 2.0 ×3
• USB ×2
• RF ulaz
• Izlaz za slušalice
• Optički digitalni audio izlaz
Dizajn i dimenzije:
• Postolje: plastične nogice
• VESA standard: 200 × 200 mm
• Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD): 123 × 76 × 26 cm
• Dimenzije bez postolja (ŠxVxD): 123 × 71 × 9 cm
• Raspon postolja (ŠxD): 103 × 26 cm
• Težina: 10.5 kg
• Procesor: ARM Quad-C73
• Memorija: 8 GB (RAM 1.5 GB)
• Podržani formati: H.265
Prikaz i kvalitet slike:
• Osvetljenost: 280 cd/m²
• Vreme odziva: 8 ms
• Ugao gledanja: 178°
• HDR podrška: HDR10 / HLG
Pametne funkcije:
• Glasovne komande i ThinQ AI
Zvuk:
• Snaga zvučnika: 2 × 10 W
Mreža i povezivanje:
• LAN priključak: RJ45
• Bluetooth: Da
• CI+ podrška: Da
• HbbTV 2.0: Da
Aplikacije:
• Netflix
• YouTube
• Prime Video
• AirPlay
Priključci:
• AV-IN (L, R)
• HDMI 2.0 ×3
• USB ×2
• RF ulaz
• Izlaz za slušalice
Dizajn i dimenzije:
• Postolje: plastične nogice
• VESA standard: 200 × 200 mm