Emaux Filter set za bazen Compact FSP390-4W
Brend:EMAUX
Prodavac:Spark
68.799RSDUšteda: 13.800 RSD
54.999RSD
Ponuda važi od 01.05.2026. do 31.05.2026.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Filter rezervoar prečnika 390 mm izrađen je od UV-otpornog HDPE materijala, što obezbeđuje otpornost na spoljne uticaje i dug vek trajanja. Sistem zahteva 35 kg peska i podržava maksimalni radni pritisak od 2 bara, sa temperaturom vode do 40°C. Priključci od 1,5″ kompatibilni su sa Ø32 mm i Ø38 mm crevima, dok SD075 pumpa snage 0,75 kW omogućava tih rad i pouzdanu cirkulaciju vode.