DAHUA Monitor 30" LM30-E330CA WFHD Gaming zakrivljeni monitor
Brend:Dahua
Prodavac:Spark
54.599RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
3.186,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(4720 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Kod prodavca
Inovio
Ekran:
• Veličina ekrana: 30 inča
• Rezolucija: 2560 x 1440
• Tip ekrana: LED
• Tip panela: VA
• Pozadinsko osvetljenje: LED
• Odnos stranica: 21:9
• Nativni kontrast: 3.000:1
• Osvetljenje: 250 nita
• Vertikalno osvežavanje: 200Hz
• Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
• Ostalo: 120% sRGB,83% AdobeRGB,85% NTSC,90% of DCI-P3
Priključci / Slotovi:
• Ukupno DisplayPort priključaka: 2
• DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 1.2
• Ukupno HDMI priključaka: 2
• HDMI priključci: 2x HDMI 2.0
• Audio izlaz: 3.5mm
Fizičke karakteristike:
• Boja: Crna
• Širina: 701.1mm
• Dubina: 121.7mm
• Visina: 317.6mm
• Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl
• Masa: 6.5kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost:
• Energetska klasa: F
Reklamacioni period:
• Reklamacioni period: 24 meseca
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
DAHUA Monitor 30" LM30-E330CA WFHD Gaming zakrivljeni monitor | Online prodaja | Ananas