CYBER POWER Uređaj za neprekidno napajanje(UPS) 1600VA/960W VP1600ELCD crni
Prodavac:Uspon
24.696RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
3.186,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(4720 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Kod prodavca
OVERNIGHT
Karakteristike:
• Ulazni priključci: IEC-60320-C13/14
• Izlazna snaga: 960 W
• Tehnologija: Line-Interactive AVR, Simulirani Sine Wave
• Izlazni napon: 230 V
• Izlazna frekvencija (Hz): 50
• Promena izlaznog napona: 10 %
• Izlazni priključci: Schuko CEE 7/16
• Ulazni napon: 230 V
• Ulazna frekfencija: 230 Hz
• Podesivost ulaznog napona: 10 V
• Vreme punjenja: 8 hrs
• Vreme rada (50% load): 11 min
• Vreme rada (100% load): 2 min