CHIEFTEC Modularno napajanje PPS-1050FC 1050W
Brend:Chieftec
Prodavac:Uspon
24.149RSD
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
3.186,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(4720 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Best Buy Badge
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
Kod prodavca
Frog RS
Kod prodavca
Inovio
Osnovne karakteristike:
• Tip: Active PFC
• ATX standard: 12V v2.53
• Snaga: 1.050 W
• Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold
• Vrsta kablova: Modularni
+12V naponske grane:
• 1: 87.5 A
• Maksimalna kombinovana snaga: 1.050 W
Ostale naponske grane:
• +5V: 22A
• +3.3V: 22A
• Maksimalna kombinovana snaga: 120 W
Modularni priključci:
• ATX 24pin: 24pin
• ATX 8pin (EPS 12V): 2x 8(4+4)pin
• PCI Express 8pin: 6x 8(6+2)pin
• SATA: 12
• Molex 4pin: 4
Hlađenje:
• Tip: Aktivno
• Broj ventilatora: 1
• Dimenzije ventilatora: 140 mm x 140 mm
Fizičke karakteristike:
• Format: ATX
• Dimenzije: 160 mm x 150 mm x 86 mm
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obaveštenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Maestro credit card iconMaster card iconDina card iconVisa card iconAmerican express card icon
Banca intesa icon
master card secure iconvisa secure card icon
eTrustmark
CHIEFTEC Modularno napajanje PPS-1050FC 1050W | Online prodaja | Ananas