Biton Electronics YH200W-18ZDB Solarni panel, Crni
Karakteristike:
Biton solarni panel YH200W-18ZDB, snage 200W, namenjen za solarno napajanje Biton baterijskog generatora ELP 600.
• Solarna rasveta
• Nazivna snaga: 200 W
• Izvor svetlosti: LED
• Boja proizvoda: Crna
• Materijal: ABS + PC
• Dimenzije (sklopljen/rasklopljen): 585 x 589 x 55 mm / 2195 x 585 x 25 mm