Asus Gaming monitor ROG Strix XG27AQDMGR, 27" QHD (2560x1440), WOLED, 240Hz, HDR10
73.999RSDUšteda: 4.500 RSD
69.499RSD
Ponuda važi od 14.05.2026. do 17.05.2026.
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
Kupi produženu garanciju (+1 god).
Zakonska garancija + 1 god. produžene garancije
Popravka ili zamena za novi uređaj
5.192,00 RSD
Kupi osiguranje od slučajnog oštećenja i provalne krađe.
Godinu dana od dana kupovine.
(9440 RSD je obavezno učešće u slučaju štete)
* Detaljnije informacije pronađi ovde.
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Najbolji odnos cene i kvaliteta za 2025/2026 od strane ICERITAS.
Ostale ponude za isti proizvod
ASUS ROG Strix XG27AQDMGR je 26.5-inčni premium OLED gaming monitor sa WQHD rezolucijom i 240 Hz osvežavanjem, dizajniran za kompetitivni gejming i izuzetno brz odziv.
WOLED panel pruža vrhunski kontrast, duboku crnu i HDR10 podršku za visok kvalitet slike.
Specifikacije:
• Veličina ekrana: 26.5"
• Rezolucija: 2560 × 1440 (QHD)
• Tip panela: WOLED
• Osvetljenje: 1300 nita (HDR peak)
• Odziv: 0.03 ms (GTG)
• Vertikalno osvežavanje: 240 Hz
• Kontrast: 1.500.000:1
• Boje: 1.07 milijardi
• Panel karakteristike: HDR10, Delta E 2, Extreme Low Motion Blur, Shadow Boost, 99% DCI-P3
• Priključci: 1× DisplayPort 1.4, 2× HDMI 2.1, 2× USB 3.2 Gen 1
• Audio: 3.5mm izlaz
• Tehnologije: GamePlus, GameVisual, GameFast Input, AI Visual, DisplayWidget
• Ostalo: Anti-flicker, Glossy, ASUS OLED Care, Adaptive Sync, HDCP
• Boja: Crna
Specifikacije:
• Veličina ekrana: 26.5"
• Tip panela: WOLED
• Odziv: 0.03 ms (GTG)
• Kontrast: 1.500.000:1
• Boje: 1.07 milijardi
• Audio: 3.5mm izlaz