AOC Gaming monitor 27G2ZN3/BK, 27", Full HD, VA, 280 Hz, Tamnosivi
Produžena garancija i osiguranje proizvoda
PREPORUKA
Ananas. Broj 1 e-trgovac u Srbiji.
Ostale ponude za isti proizvod
Ovaj gejming monitor pruža vrhunske performanse za brze igre. Poseduje Full HD (1920 x 1080) rezoluciju na brzom Fast VA panelu sa izuzetnim osvežavanjem do 240 Hz (uz overkloking do 280 Hz) i munjevitim odzivom od samo 1 ms. Zahvaljujući visokom nativnom kontrastu od 4000:1, podršci za HDR10 i širokim uglovima gledanja od 178°, možeš očekivati bogate boje i jasan, živopisan prikaz u svim uslovima. AMD FreeSync Premium tehnologija obezbeđuje besprekorno glatko gejming iskustvo bez cepanja slike.
Ekran:
• Veličina ekrana: 27"
• Rezolucija: 1920 x 1080
• Tip ekrana: Flat LCD
• Tip panela: Fast VA
• Pozadinsko osvetljenje: WLED
• Odnos stranica: 16:9
• Nativni kontrast: 4000:1
• Dinamički kontrast: 80.000.000:1
• Osvetljenje: 300
• Odziv: 1ms (MPRT), 1ms (GtG)
• Uglovi gledanja: 178° horizontalni, 178° vertikalni
• Vertikalno osvežavanje: 240 Hz ( 280 Hz OC)